مقالات

شیر توپی ارزان و گارانتی دار از کجا بخریم؟

شیر توپی ارزان و گارانتی دار از کجا بخریم؟

شیر توپی یا همان (Ball valve) نوعی شیر گرد است که وظیفه مسدود کردن جریان را به صورت یک کره سوراخ دار عهده دار می باشد. این شیر حول یک محور عمودی نسبت به جهت جریان سیال دوران می‌نماید. وقتی سوراخ در راستای جریان قرار بگیرد شیر باز بوده و وقتی سوراخ عمود بر مسیر جریان قرار بگیرد شیر بسته می‌شود. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره محصول شیر توپی توضیح دهیم و همچنین بگوییم شیر توپی ارزان و گارانتی دار از کجا بخریم؟ و در آخر لیست قیمت شیرتوپی را تقدیم شما کنیم.

این شیرها بادوام و مقاوم  هستند و نیز حتی پس از استفاده نکردن طولانی مدت ،  بسیار قابل اطمینان می باشند. این خواص ویژه باعث شده که این شیرها در بسیاری از کاربردها بر شیرهای نوع دروازه ای و کروی برتری داشته باشند. خواص عالی شیرهای توپی باعث شده این شیرها در کاربردهای گسترده صنعتی راه پیدا کنند و برای فشارهایی تا ۱۰۰۰ بار و دماهایی تا ۴۰۰ درجه سلسیوس مورد استفاده قرار گیرند. یکی از عیوب شیرهای توپی این است که می‌توانند سیال را در محفظه میانی به دام بیندازند و اگر این سیال تخلیه نگردد می‌تواند در یخبندان باعث ترک خوردن بدنه گردد. لذا برای جلوگیری از این اتفاق باید اقدامات لازم را انجام دهید تا سیالات در این محفظه باقی نماند.

گروه صنعتی جلوخانی انواع مختلف از برند های معتبر با رنج قیمت های متفاوت از این محصول را در سبر کالایی خود موجود دارد کافیست با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان دریافت کنید و نیز اگر مایل به این کار نیستید روی لینک مقابل (اینجا کلیک کنید) تا به صفحه لیست قیمت شیرتوپی وارد شوید و مشخصات فنی آنرا نیز مشاهده فرمایید. ضمنا این محصولات دارای گارانتی می باشند که میتوانید شرایط آنرا در زمان خرید از تیم فروش ما سوال فرمایید. اگر به دنبال محصولی با کیفیت و بادوام میگردید با ما تماس بگیرید.

از شما برای مطالع این مقاله بسیار متشکریم…

کلمات کلیدی: شیر توپی ارزان و گارانتی دار از کجا بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Imageتغییر تصویر